Contact us: +38(050) 665 41 62 ; +38(097)493-10-69

Каміни

Камін може бути використаний для додаткового опалення будинку, але краще, щоб він був не тільки джерелом тепла.

~Завжди на складі є кілька камінів власного виробництва~

Заспокоююча атмосфера, незвичайне затишне тепло і вишуканий стиль інтер'єру – все це приносить в дім майстерно створені каміни з каменю. Каменеобробна майстерня “Світ Мармуру” дарує своїм клієнтам можливість насолоджуватися розкішшю живого вогню, яку дарують каміни з каменю – специфікою нашої діяльності є виготовлення камінів, продаж камінів та встановлення камінів, камінних порталів окремих деталей якими забезпечуються будь-які каміни з натурального каменю.

Каменеобробна майстерня “Світ Мармуру” пропонує придбати каміни у Львові, Хмельницькому, Тернополі, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Ужгороді, Луцьку.

Головний принцип нашої роботи – комплексний підхід, яким забезпечується облицювання камінів. Створюючи вишуканий дизайн, ретельно підбираючи сталеві або чавунні топки для камінів, при цьому виготовляється чудова облицювання камінів і виконується професійна установка камінів, ми, тим самим гарантуємо вам чудовий кінцевий результат.

Ми пропонуємо багатий вибір матеріалів, якими можливе облицювання камінів для тих, хто цінує енергетику, яку надають каміни з натурального каменю. Облицювання камінів з мармуру або онікса перетворить ваші каміни в розкішну прикрасу інтер'єру. Виробничі можливості дозволяють виготовити під замовлення вироби будь-якої складності: каміни з мармуру, стільниці з каменю, барні стійки, мармурові сходи, деталі з оніксу. По вашому замовленню ми виготовимо декоративні статуетки з оніксу, мармурові сходи, предмети інтер'єру, гранітні сходи і багато іншого.

~ Фото виготовлених камінів ~

 

інші вироби з мармуру

Мармур чудово впишеться в будь-якому інтер'єрі та дизайні. У ванній кімнаті мармур особливо добре виглядає. Мармурова плитка, що знаходиться там, просто зачаровує своєю красою і витонченістю.

Мармур застосовується з античності як конструкційний і облицювальний архітектурний матеріал (мармурова облицювальна плитка та ін) завдяки своїм пластичним і декоративним перевагами (твердість; дрібнозернистість, що робить мармур і граніт податливим в обробці, здатним приймати поліровку, за допомогою якої виявляються тональне багатство мармуру та граніту і краса їх однорідної, плямистої або шаруватої структури).

~ інші вироби з мармуру ~

 

Стільниці, сходи, підвіконня

Сходи завжди є найбільш показовою частиною кожного будинку. Облицювання вхідних сходів свідчить про статус людини. Найбільш респектабельними є сходи з каменю. Завдяки своїй довговічності і міцності сходи з каменю завоювали прихильність багатьох людей, які приділяють особливу увагу надійності цього елемента будинку, разом з його ексклюзивним стилем і показовістю.

Наша майстерня пропонує придбати сходи з мармуру та сходи з граніту у Львові, Рівному, Хмельницьку, Івано-Франківську, Тернополі, Ужгороді, Чернівцях, Луцьку.

Мармур є одним із кращих матеріалів, за допомогою якого робиться облицювання сходів. Мармурові сходи для дому відрізняються своєю вишуканістю і розкішністю. Неповторний і виразний візерунок, який мають сходи з мармуру робить її неперевершеним елементом будь-якого інтер'єру. Глянець, яким наділені поліровані сходи з мармуру, що сполучається з неповторним візерунком, дозволяє вам відчути себе справжнім монархом у своїх розкішних апартаментах. Завдяки цьому сходи з натурального каменю якнайкращим чином вписуються в будь-який інтер'єр, роблячи його надзвичайно яскравим і стильним. При цьому сходи з каменю характерні великою різновидністю, серед яких сходи з натурального каменю на другий поверх всередині будинку, різні східчасті підйоми або ж мармурові щаблі для басейну.

~ Виготовлені сходи, підвіконня та колони ~

 
JDesign - Розробка та створення сайтів - Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Ужгород, Чернівці