Contact us: +38(050) 665 41 62 ; +38(097)493-10-69

Догляд за мармуром

Догляд за мармуром нескладний, якщо знати, як це робити правильно. У першу чергу на бездоганно відполірований виріб слід нанести захисне воскове покриття, що перешкоджає забрудненню каменю. Але й воно не звільняє від регулярного вологого чищення мармуру.

Видаляти забруднення з поверхні слід м'якою губкою, змоченою спеціальним складом для догляду за натуральним каменем або водним розчином нейтрального миючого засобу. Неприпустимо застосовувати миючі засоби, що мають у своєму складі кислоти, а також пасти і порошки з абразивними речовинами - вони здатні пошкодити поверхню виробів.

Мармурові плити слід оберігати від дії жиру, кислоти натуральних соків і вин. Чай та кава також можуть залишити важко виводимі плями. Якщо такі рідини потрапили на стільницю, їх слід негайно промокнути серветкою, а потім обробити мармурову поверхню спеціальним очисним засобом. Для видалення жиру підходить звичайний уайт-спірит, проте користуватися ним потрібно акуратно, щоб потім його застосування не залишилися світлі плями.

Для збереження привабливого зовнішнього вигляду мармурової підлоги слід обзавестися придверним килимком, що затримують пил і пісок з вулиці. Крім того, не зайвими будуть килими і всередині приміщення. Вони захистять поверхню підлоги від щоденного впливу і допоможуть продовжити термін служби мармурових плит. Чистка пилососом не рекомендується, оскільки його коліщатка і щітка виконані з пластику, з часом залишать відчутні подряпини.

Скульптури і декоративні прикраси всередині приміщення потребують регулярного позбавлення від пилу за допомогою м'якої серветки і в періодичному протирання. Однак якщо мармурові композиції прикрашають сад, терасу, альтанку, доглядати за ними доведеться значно частіше. При дії високої вологості на виробах можуть з'явитися цвіль і навіть мох, які необхідно видаляти за допомогою легкого розчину хлорки. І, особливо, застосування захисного водовідштовхувального складу значно полегшить догляд за мармуровими скульптурами, розміщеними на відкритому повітрі.

 

Обробка мармуру

Обробка мармуру

JDesign - Розробка та створення сайтів - Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Ужгород, Чернівці